8.12.2017

Pojali jste úmysl stavět garáž a známí vám to rozmlouvají a vy si přesto nedáte říct? Možná mají vaši známí pravdu! Vyděsilo vás to a překvapilo? Zkuste se nad tím zamyslet. Pokud patříte mezi pečlivky, kteří musejí mít všechno naprosto dokonalé, nebude pro vás stavba garáže žádná legrace. Máte na sebe maximální nároky, které je hodně těžké splnit.

 

Přesvědčí vás kvalita i dlouhá zárukabetonova garaze hotovegaraze 1

Proto není od věci uvažovat o tom, zda by nebylo jednodušším řešením vybrat si nějakou již hotovou garáž. V současnosti betonové garáže nabízejí opravdu vysoký komfort. Jsou bytelně vyrobené, mají dlouhou záruku, představují opravdovou kvalitu, za kterou výrobci ručí. Na jejich zhotovení se používá špičkový beton podle přesně stanovených norem. Získáváte tak prostor, kde váš vůz bude v optimálním klimatickém a větraném prostředí a tím mu prodloužíte životnost.

 

Parkujete za pár dní

Určitě půjde o dostatečné argumenty, které vás přesvědčí o tom, že prefabrikované garáže z jednoho kusu jsou dobrým řešením. Je naprosto jisté, že vás takto pořízená garáž vyjde na méně finančních prostředků, než když budete preferovat v úvodu zmiňovanou stavbu garáže svépomocí. Náklady jsou mnohem nižší. Zároveň totiž získáváte i časový náskok, protože můžete parkovat svůj vůz v podstatě několik málo dní po objednání. Vyberete, objednáte, zaplatíte, připravíte základové pásy a domluvíte si termín, kdy vám přijedou garáž osadit a už parkujete.

 

Zahradní domek máte rychle

Podobný postup jako v případě stavby betonové garáže, nebo spíše čistě osazení garáže, protože tady, jak jsme již vysvětlovali, o stavbu vlastně nejde, funguje i u dalších zahradních staveb. Například pokud si pořizujete zahradní domek, můžete si ho samozřejmě zbudovat svépomocí, ale mnohem efektivnějším řešením je vybrat si nějaký již hotový z pestré nabídky. Platí to, co v předešlém případě – odpočívat v domku můžete už pár dní poté, co jste si ho vybrali. Nemusíte čekat dlouhé měsíce, než bude hotová stavba. A bude to mnohem levnější.